SEI Laser Scriba

Zařízení pro laserové popisování kovů i nekovů- SEI Laser Scriba

V provozu od roku 2014 a s pravidelným servisem, stanice SCRIBA představuje pracovní stanici určenou pro efektivní a snadné značení kovů, plastů a dalších materiálů pevnolátkovým laserem. Díky elektronicky řízené ose Z s možností zdvihu až 450mm je možné značit i velmi rozměrné díly. Tato pracovní stanice je vybavena automaticky otevíratelným krytem a automatickým otočným stolem pro maximálně efektivní značení dílů.

Hlavní výhody stanice SCRIBA:

  • Stabilní ocelová konstrukce
  • Automatizovaná osa Z se zdvihem 450mm
  • Automatický otočný stůl s bezpečnostními bariérami
  • Příprava pro
  • Dynamické zaostřování (LASER3)
  • Značení ve stupních šedi
  • Bitmapové i vektorové zadávací soubory

Stanice SCRIBA je ideální pro značení různých materiálů, včetně plastů, kovů, elektronických desek a součástek, ochranných prvků, farmakologických produktů a mnoha dalších.

Odkazy:

Pro více informací a další produkty navštivte inzertstroje.cz.

FAQ:

  1. Jaký je hlavní účel stanice SCRIBA? Stanice SCRIBA je určena pro snadné a efektivní značení kovů, plastů a dalších materiálů pevnolátkovým laserem.
  2. Jaké jsou hlavní výhody stanice SCRIBA? Některé z hlavních výhod zahrnují stabilní ocelovou konstrukci, automatizovanou osu Z se zdvihem 450mm a dynamické zaostřování.
  3. Kde mohu najít více informací o produktech a službách Sedlacek Trade s.r.o.? Pro více informací můžete navštívit oficiální webové stránky Sedlacek Trade s.r.o..

Doufám, že vám tento upravený článek pomůže lépe pochopit význam a výhody stanice SCRIBA. Pokud máte další dotazy nebo potřebujete více informací, neváhejte se obrátit na Sedlacek Trade s.r.o.

72 / 100

Leave a Reply