Quaser 6

Pětiosé obráběcí centrum Quaser MF 630

MF 630

Je moderní obráběcí stroj s rokem výroby 2015. Je vybaven řídícím systémem Siemens 828D a obrobkovou sondou Renishaw. Tento stroj nabízí vysokou přesnost a efektivitu díky svým technickým specifikacím, jako je průměr stolu 500 mm, pojezd v osách X/Y/Z a rychloposuv v těchto osách.

Technické specifikace:

 • Rok výroby: 2015
 • CNC řídící systém: Siemens 828D
 • Průměr stolu: ø 500 mm
 • Pojezd v ose X/Y/Z: 800/700/610 mm
 • Maximální rozměr obrobku: ø 630 × 300 mm
 • Zatížení stolu: 300 kg
 • Otáčky vřetena: 12000 ot/min
 • Počet nástrojů: 30 standard

O společnosti Quaser: Společnost QUASER MACHINE TOOLS, INC. byla založena v roce 1991 a je známá svým důrazem na kvalitu, servis a inovaci designu. V roce 2019 se Quaser spojil se společností Winbro, expertem na chladicí otvory, aby poskytli dokonalé řešení v procesu inovací.

Externí odkazy:

FAQ:

 1. Jaký je rok výroby obráběcího centra Quaser MF 630?
  • Rok výroby je 2015.
 2. Jaký je průměr stolu tohoto obráběcího centra?
  • Průměr stolu je ø 500 mm.
 3. Kolik nástrojů může být uloženo v tomto obráběcím centru?
  • V obráběcím centru může být uloženo 30 standardních nástrojů.

Pro více informací můžete navštívit inzertstroje.cz.

Představení firmy Quaser :


Společnost QUASER MACHINE TOOLS, INC. byla založena panem Edwardem Sharem a panem Samuelem Shiehem v roce 1991. Jméno společnosti je založeno na důležitých principech úspěchu v průmyslu obráběcích strojů – KVALITA, SERVIS a neustálá INOVACE DESIGNU.

Quaser navázal dlouhodobé globální vztahy s velkými OEM a mezinárodními distributory v historii společnosti. Spolupráce společnosti Quaser s mezinárodními zákazníky, dodavateli a distributory vytvořila jedinečné nové technologie obráběcích strojů, silnou mezinárodní síť dodavatelů, loajální prodejní a distribuční síť a velkou globální zákaznickou základnu.

Quaser a Winbro se v roce 2019 spojili, aby zákazníkům poskytli dokonalé řešení v procesu inovací.

Winbro, sídlící ve Spojeném království, je známý jako expert na chladicí otvory. Jeho hlavní aplikační know-how může výrazně zlepšit účinnost motorů plynových turbín (běžně známých jako turbínové lopatky) a prodloužit jejich životní cyklus. Seznam zákazníků zahrnuje světoznámé výrobce leteckých motorů, GE, Rolls-Royce, Honeywell a Pratt Whitney.

Ať už jde o letecký průmysl/zpracování polovodičů/palivové články/medicínský průmysl, Quaser Group může poskytnout různé profesionální plánovací technologie a řešení pro různá průmyslová odvětví.

Přesná mechanická struktura Quaser integruje technologii a aplikační know-how společnosti Winbro, aby zákazníkům poskytla dokonalé řešení v procesu inovace.

82 / 100

2 Replies to “Pětiosé obráběcí centrum Quaser MF 630”

Leave a Reply