Vanad Proxima 20 1

Pálicí stroj Vanad PROXIMA

Nabízíme k prodeji řezací a pálicí stroj od firmy , typ Proxima 20, plně funkční i s odsáváním. Rok výroby je 2002 a před 2 měsíci proběhla výměna hořáku. Pálicí stroj Vanad PROXIMA je moderní, vysoce výkonné zařízení vhodné pro termické dělení materiálů. Stroj je ideální pro autogenní i plazmové řezání a vyniká svou maximální přesností a účinností. Doporučujeme ho pro těžký provoz a pro náročné zákazníky. Vanad PROXIMA pracuje na velkých formátech plechů s více autogenními hořáky, včetně ručního úkosování. Dodáváme stroj vybavený na míru s příslušenstvím a přídavným zařízením dle vašich potřeb. Pro více informací můžete navštívit katalogový list Vanad PROXIMA.

FAQ:

  1. Jaký je rok výroby stroje Vanad PROXIMA?
    • Rok výroby stroje Vanad PROXIMA je 2002.
  2. Pro jaké účely je stroj Vanad PROXIMA vhodný?
    • Stroj je vhodný pro termické dělení materiálů, autogenní i plazmové řezání.
  3. Kde mohu najít katalogový list pro stroj Vanad PROXIMA?
    • Katalogový list je k dispozici zde.

Pálicí stroj Vanad PROXIMA je moderní, vysoce výkonné zařízení vhodné pro termické dělení materiálů. Stroj se hodí pro autogenní i plazmové řezání, vyniká svou maximální přesností a účinností. Doporučujeme ho do těžkého provozu a pro opravdu náročné zákazníky.

Vanad PROXIMA pracuje na velkých formátech plechů s více autogenními hořáky, a to včetně ručního úkosování. Dodáme Vám ho vybavený na míru i se špičkovým příslušenstvím a přídavným zařízením dle Vašich potřeb.

Vanad PROXIMAKATALOGOVÝ LIST –  Vanad PROXIMA

Katalogový list řezacího stroje Vanad PROXIMA ve formátu PDF je k dispozici zde >>

71 / 100

Leave a Reply