Panelova pila 2

Nabízíme k prodeji : panelová pila na dřevo

Pokud hledáte spolehlivou panelovou pilu na dřevo, která splní vaše požadavky na precizní a rychlé řezání, máme pro vás skvělou nabídku. Naše panelová je vybavena špičkovou technologií a nabízí široké možnosti nastavení pro maximální výkon a přesnost.

Podívejme se blíže na technické parametry tohoto stroje:

Panelová pila na dřevo

Rok výroby 2002

Maximální délka řezání: 3150 mm
Maximální tloušťka řezu: 76 mm
Výkon řezacího motoru: 7,5 kW
Vnější průměr hlavního pilového kotouče: 350 mm
Vnitřní průměr hlavního pilového listu: 30 mm
Rychlost otáčení hlavní pily: 4300 ot/min
Vnější průměr sekundárního pilového kotouče: 170 mm
Vnitřní průměr sekundárního pilového kotouče: 30 mm
Rychlost otáčení sekundární pily: 6500 ot/min
Rychlost řezání: 17 m/min
Rychlost návratu: 35 m/min
Tlak vzduchu: 0,7 MPa
Celkové rozměry: 5998 × 4370 × 1390 mm
Hmotnost: 3000 kg
Tato panelová pila nabízí vysoký výkon a přesnost řezání díky svému robustnímu designu a pokročilým funkcím. Díky maximální délce řezání 3150 mm a maximální tloušťce řezu 76 mm je ideální volbou pro zpracování různých typů dřeva a různých velikostí projektů.

Jednou z klíčových vlastností této pily je možnost nastavení různých parametrů řezu, jako je rychlost řezání či tlak vzduchu, což umožňuje přizpůsobit stroj konkrétním potřebám a materiálům. Díky tomu dosáhnete optimálních výsledků bez ztráty času či materiálu.

Navíc je tato panelová pila navržena s důrazem na bezpečnost a snadnou obsluhu. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu a robustní konstrukci poskytuje bezproblémový provoz a minimalizuje riziko úrazů.

Pokud hledáte spolehlivou panelovou pilu na dřevo, která splní vaše požadavky na výkon, přesnost a bezpečnost, naše nabídka je pro vás tou správnou volbou. Kontaktujte nás pro více informací a nechte se přesvědčit o výhodách tohoto skvělého stroje.

86 / 100

8 Replies to “Nabízíme k prodeji : panelová pila na dřevo”

Leave a Reply