Frezka Correa 1

Fréza Correa A25

Nabízíme k prodeji stroj CORREA A25/40

řídící systém Heidenhain

rok výroby 1988

pojezdy os :

X 3800 mm
Y 950 mm
Y 600 mm

otáčky vřetena 2000/min

Correa A25 je vynikajícím strojem pro frézování kovů, který je vybaven moderním řídícím systémem Heidenhain a nabízí mnoho vynikajících funkcí pro usnadnění procesu frézování.

Tento stroj je vybaven pojezdy os X, Y a Z o délkách 3800 mm, 950 mm a 600 mm, což znamená, že je schopen pracovat s velkými kovovými díly a zpracovat je do vysoké přesnosti. Navíc, vysokorychlostní otáčky vřetena 2000/min umožňují efektivní frézování s minimálním množstvím vibrací.

Řídící systém Heidenhain je znám pro svoji spolehlivost a přesnost, a s Correa A25 se tento řídící systém může uplatnit v plné síle. Stroj také umožňuje snadné programování pomocí grafického rozhraní, což usnadňuje práci operátorům.

Fréza Correa A25 je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí robustní konstrukci, což zaručuje dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Je vhodná pro velké průmyslové podniky, ale i menší dílny, které se specializují na výrobu velkých kovových dílů.

Výhody stroje Correa A25 jsou přesné a efektivní frézování, spolehlivost a jednoduché programování. Pokud hledáte spolehlivý stroj pro frézování kovů, Fréza Correa A25 je vynikající volbou, která splní vaše požadavky na kvalitu a výkon.

65 / 100