Vodorovná vyvrtávačka Fermat WFT 13 LR

WFT 13 LR 9

Nabízíme k prodeji stroj Fermat WFT

rok výroby 2019

řídící systém Heidenhain TNC 530

pojezdy os :
X 6100 mm
Y 3000 mm
Z 2500 mm
W 730 mm
V 700 mm

velikost stolu 2500 mm x 2500 mm ,nosnost 25 T

robotická výměna nástrojů
přídavná frézovací hlava
polohování 0.001° A a C

Fermat WFT 13 je vodorovná vyvrtávačka, což znamená, že její osa vrtání je umístěna vodorovně. Je to robustní a výkonný stroj, který je vhodný pro opracování velkých součástek a komponentů.

Fermat WFT 13 je vybavena řídicí jednotkou, která je napojena na počítač a umožňuje přesné ovládání pohybu stroje a nástroje. Díky této řídicí jednotce je možné přesně zadávat požadované pohyby stroje a nástroje, a také nastavit přesnost a rychlost vrtání.

Fermat WFT 13 má několik os, které jsou schopny pohybu. Mezi nejčastější patří osa x, y a z, které umožňují pohyb nástroje v různých směrech. Díky těmto osám je možné provádět různé druhy vrtání a opracování součástek.

Fermat WFT 13 je vybavena špičkovými technologiemi, které zajišťují vysokou přesnost a opakovatelnost opracování. Stroj je také vybaven bezpečnostními prvky, které zabraňují nehodám a chrání obsluhu před úrazem.

I přes své výhody je třeba mít na paměti, že Fermat WFT 13 je velmi složitý a technologicky náročný stroj, který vyžaduje odbornou obsluhu a údržbu. Je třeba se řídit pokyny výrobce a dodržovat bezpečnostní předpisy při obsluze tohoto stroje.

Čtěte dál

PředchozíDalší