Inaxes IKC1020B 2

CNC centrum Inaxes IKC1020B

Inaxes: Specializované centrum pro obrábění kovů

Tento článek poskytuje základní informace o CNC centrech Inaxes IKC1020B 8 až 13. Tyto stroje byly vyrobeny v roce 2007 a jsou vybaveny řídícím systémem Mitsubishi. Maximální otáčky těchto strojů jsou 10 000 a mají pracovní rozměry X 1050 mm, Y 600 mm a Z 600 mm. Zásobník na 24 nástrojů a sonda jsou také součástí těchto strojů.

Tyto CNC centra Inaxes IKC1020B 8 až 13 jsou připraveny na komplexní třískové obrábění malých, středně velkých a velkých obrobků ve všech osách. Jsou k dispozici v širokém velikostním sortimentu rozměrů pojezdů v jednotlivých osách, velikostí pracovního stolu a v mnoha variantách konstrukčního provedení.

Často kladené dotazy

Jaké jsou výhody použití CNC soustruhu?

CNC soustruhy jsou výkonné stroje, které umožňují vysokou přesnost a rychlost zpracování materiálů. Díky automatizaci procesu lze dosáhnout vyšší produktivity a snížení nákladů na pracovní sílu. CNC soustruhy také umožňují výrobu složitých dílů s vysokou přesností a opakovatelností.

Jaké jsou nejlepší značky CNC ů?

Na trhu existuje mnoho značek CNC soustruhů, ale některé z nejlepších jsou , , Okuma, a Inaxes.

Jaké jsou nejnovější technologie v oblasti Smart CNC?

Smart CNC technologie jsou stále vývoji a zahrnují různé funkce, jako je automatické rozpoznávání nástrojů, prediktivní údržba, bezdrátové řízení a vzdálený přístup. Tyto technologie umožňují zvýšení produktivity a snížení nákladů na údržbu.

Jaké jsou nejlepší praxe pro použití ECOCA CNC centra?

Používání ECOCA CNC center vyžaduje řádnou údržbu a správné použití nástrojů. Je důležité provádět pravidelnou údržbu, jako je čištění a mazání stroje. Také je nutné používat správné nástroje a postupy pro zpracování materiálů.

Jaké jsou nejčastější problémy s CNC centry a jak je vyřešit?

Nejčastějšími problémy s CNC centry jsou chybné programování, špatné nastavení nástrojů, nedostatečná údržba a opotřebení komponentů. Tyto problémy lze řešit pravidelnou údržbou stroje, správným nastavením nástrojů a programováním a výměnou opotřebených komponentů.

Jaké jsou nejlepší způsoby údržby CNC centra Inaxes?

Pro údržbu CNC centra Inaxes je důležité pravidelně čistit a mazat stroj a vyměňovat opotřebené komponenty. Je také nutné pravidelně kontrolovat a kalibrovat stroj a používat správné nástroje a postupy pro zpracování materiálů.

81 / 100

Leave a Reply