Bruska BH 25 1

CNC bruska BH 25 – 630

BH 25: Výkonná a spolehlivá řešení pro obrábění kovů

Přehled

Hostivař vyrobil CNC brusku BH 25 – 630 v roce 2007 s maximálním průměrem kotouče 600 mm a oběžným průměrem 250 mm. Délka broušení mezi hroty je 630 mm a řídící systém je MEFI/QUADAL. Bruska byla generálně opravena a systém byl instalován v roce 2007. V roce 2018 byl vyměněn šroub osy Z a stůl byl zaškrában. V roce 2019 byl koník opraven a v roce 2020 byl vyměněn HDD řídícího systému, opraven pohon X osy a vyměněn šroub osy X.

Další články

Další články o CNC bruskách jsou k dispozici k prozkoumání.

Často kladené otázky

Jaké jsou nejlepší CNC brusky na trhu?

Existuje mnoho kvalitních CNC brusek na trhu, ale nejlepší volba závisí na konkrétních potřebách uživatele. Některé z nejlepších značek CNC brusek jsou TOS, , a Kučera.

Jaké jsou výhody použití CNC brusky?

Použití CNC brusky má mnoho výhod, včetně přesného a opakovaného broušení, rychlého a účinného procesu broušení a možnosti automatizace pro zvýšení produktivity.

Jaký je rozdíl mezi CNC bruskou a klasickou bruskou?

Hlavním rozdílem mezi CNC bruskou a klasickou bruskou je to, že CNC bruska je plně automatizovaná a řízena počítačem, zatímco klasická bruska je ovládána ručně. CNC bruska umožňuje přesné a opakované broušení, zatímco klasická bruska vyžaduje manuální práci.

Jaké jsou nejčastější problémy s CNC bruskami a jak se s nimi vypořádat?

Mezi nejčastější problémy s CNC bruskami patří opotřebení a poškození broušeného kola, problémy s řídícím softwarem a problémy s chlazením. Tyto problémy lze řešit pravidelnou údržbou a výměnou opotřebovaných dílů.

Jaké jsou nejlepší způsoby údržby CNC brusky?

Nejlepší způsoby údržby CNC brusky zahrnují pravidelné čištění a mazání, kontrolu broušeného kola a jeho výměnu, pravidelnou kontrolu a úpravu řídícího software a správné chlazení.

Jaké jsou nejlepší značky CNC brusek na trhu?

Mezi nejlepší značky CNC brusek na trhu patří TOS, DMG Mori a Kučera. Tyto značky nabízejí širokou škálu CNC brusek s různými funkcemi a vlastnostmi, aby vyhověly různým potřebám uživatelů.

86 / 100

One Reply to “CNC bruska BH 25 – 630”

Leave a Reply