AXA DBZ 17

Obráběcí centrum AXA DBZ

DBZ je moderní frézka, která je vybavena pokročilým řídícím systémem Siemens Sinumerik 840d. Tento stroj nabízí stůl o rozměrech 2 x 1 000 x 500 mm, což umožňuje obrábění kusů o velikosti až 700 mm v ose X, 500 mm v ose Y a 600 mm v ose Z. Vřeteno tohoto obráběcího centra může dosáhnout rychlosti až 6 000 otáček za minutu a je poháněno silným 30 kW pohonem. K chlazení vřetena je použito tlakové chlazení na 30 bar. Frézka je vybavena 22 pozicemi pro výměnu nástrojů a držák nástroje je typu SK 40. Tento stroj byl vyroben v roce 2006.

Představení společnosti AXA CNC stroje

AXA CNC stroje je německo-česká firma s dlouholetou tradicí. V České republice působí od roku 1992 a od roku 1999 jako dceřiná společnost AXA Entwicklungs- und Maschinenbau GmbH. Společnost se specializuje na výrobu a servis obráběcích strojů, přičemž většina jejích zaměstnanců má zkušenosti ze společnosti Žebrák. AXA CNC stroje nabízí širokou škálu obráběcích center, od menších tříosých strojů až po velké stroje.

Externí odkazy:

FAQ:

  1. Jaké jsou rozměry stolu obráběcího centra AXA DBZ?
    • Stůl má rozměry 2 x 1 000 x 500 mm.
  2. Jaký řídící systém je použit v obráběcím centru AXA DBZ?
    • Je vybaven řídícím systémem Siemens Sinumerik 840d.
  3. Kolik pozic pro výměnu nástrojů má frézka?
    • Frézka má 22 pozic pro výměnu nástrojů.

Pro více informací navštivte inzertstroje.cz.

AXA DBZ 17

Představení společnosti AXA CNC stroje: Výroba a servis obráběcích strojů

Je německo-česká firma s tradicí 57 let v SRN. V České republice působíme od roku 1992 se zaměřením na více značek jako společnost Warep s.r.o. Následně od roku 1999 jako AXA CNC stroje s.r.o., dceřiná společnost naší mateřské společnosti AXA Entwicklungs- und Maschinenbau GmbH se zaměřením pouze na stroje značky AXA. V naší oblasti má stavba a servis strojů velkou tradici díky společnosti TOS Žebrák, kde také většina našich původních zaměstnanců dříve pracovala. Stroje se vyrábí v mateřském závodě v SRN a menší stroje se také montují a případně generálně opravují v našich výrobních a montážních prostorách v Hořovicích.

V naší nabídce jsou 3 až é frézovací a multifunkční řsko-soustružnická obráběcí centra. Máme čtyři základní typové řady. Všechny typové řady nabízíme vždy v provedení pro vysokorychlostní obrábění s upínacím kuželem ISO40, HSK-A63, BT40, Capto C6 a robustní stroje pro těžké a silové obrábění s upínacím kuželem ISO50, HSK-A100, BT50, Capto C8.

Všechny stroje mají nadstandardně velké možnosti konfigurovatelnosti pomocí opcí a jsou vždy stavěny na konkrétní požadavky našich zákazníků. Pracovní prostor většiny delších strojů se dá rozdělit dělicí příčkou na dva menší nezávislé pracovní prostory pro produktivní obrábění menších dílů a během minuty je možné ho opět spojit do jednoho velkého pracovního prostoru pro obrábění rozměrnějších obrobků.

Typová řada VCC, DBZ
Menší tříosé stroje s pojízdným stojanem a možností rozšíření na 4 nebo . Stroj DBZ s dvěma nezávislými pracovními prostory a společnou výměnou nástrojů. Stroj VCC50 jako menší vysoce výkonné obráběcí .

Typová řada VSC, VHC
Středně velké a velké 3osé stroje s pojízdným stojanem, v případě VHC jako 5osé s naklápěcím vřetenem a integrovaným stolem, případně stojícím stolem a protiložiskem. Možná je i libovolná kombinace těchto -otočných stolů. Stroje je možné dodat i jako multifunkční se soustružením.

Typová řada VPC, VPC-U, TMP, DASK
Středně velké 3 a 5osé portálové stroje s horním gantry vedením, pro přesné vícestranné nebo plně 5osé obrábění skříňových nebo tvarově složitých obrobků. Portály TMP a DASK jsou určené pro hi-tech obrábění forem. Stroje je možné dodat i jako multifunkční se soustružením.

Typová řada PFZ, UPFZ, VPC 2800-U
Velké portálové 3 a 5osé stroje se spodním gantry vedením, pro přesné vícestranné nebo plně 5osé obrábění rozměrných obrobků. Stroj je možné dodat i jako multifunkční se soustružením.

83 / 100

Leave a Reply