Akira Seiki SV 1350 1

Vertikální vrtací a frézovací centrum AKIRA SEIKI SV1350

Vertikální frézovací SV1350 je prestižním zástupcem nejvyšší řady frézovacích center v nabídce Akira Seiki. Toto centrum je navrženo s důrazem na vysokou přesnost, tuhost a dynamiku obrábění, což zajišťuje optimální výkony při výborném poměru mezi cenou a výkonem.

Hlavní Charakteristiky:

  • Rozjezdy os X/Y/Z: 1350 / 640 / 660 mm
  • Systém Mitsubishi, velmi podobný systému , z roku 2011
  • (kabelová) a obrobková (OMP60 infra) sonda od renomované značky Renishaw
  • Pásový dopravník třísek a vysokotlaké čerpadlo pro chlazení středem nástroje
  • 4 osa o průměru 250mm (bez sklíčidla)

Konstrukce a Výkony: Stroj má konstrukci typu C s vřeteníkem pohyblivým v ose Z a křížovým stolem pohyblivým v osách Y a X. Všechny klíčové komponenty stroje, včetně lože, stojanu, vřeteníku, příčného suportu a pracovního stolu, jsou vyrobeny z kvalitní šedé litiny. Díky tomu je stroj odolný vůči přetížení a nabízí vysokou tuhost při obrábění.

Odkazy:

FAQ:

  1. Jaký je rozdíl mezi systémem Mitsubishi a Fanuc? Systém Mitsubishi, použitý v tomto stroji, je velmi podobný systému Fanuc a je známý svou spolehlivostí a vysokým výkonem.
  2. Jaká je kapacita zásobníku nástrojů? Stroj Akira Seiki SV1350 je standardně vybaven ramenovým výměníkem s kapacitou 36 nástrojů.
  3. Je možné zakoupit tento stroj? Pro více informací o nákupu a dostupnosti tohoto stroje navštivte webové stránky Sedlacek Trade.
85 / 100

One Reply to “Vertikální vrtací a frézovací centrum AKIRA SEIKI SV1350”

Leave a Reply